درباره ما | سدید دوار انرژی رستا

درباره ما

طراحی ، ساخت و بازسازی انواع سیل و یاتاقانهای صنعتی

سدید دوار انرزی رستا

طراحی ، ساخت و بازسازی انواع سیل و یاتاقانهای صنعتی

محصولات این شرکت در تجهیزات مختلفی از قبیل: توربوکمپرسورها، کمپرسورهای رفت و برگشتی، توربین ها، پمپ ها، موتورها و کمپرسورهای سانتریفیوژ که اغلب مربوط به واحدهای نفت و گاز، پتروشیمی، پالایشگاهی، نیروگاهی، صنایع فولاد، صنایع ریلی، صنایع معدن، واحد های CNG و … هستند در حال کار می باشد.
ابعاد برداری قطعات این شرکت به وسیله ابزارهای دقیق اندازه گیری و استفاده از تجهیزات CMM به دو روش سنسور تماسی و ابر نقاط انجام می پذیرد،که نتیجه آن تهیه نقشه های نهایی و مراحل ساخت می باشد.
لازم به ذکر است که تمامی محصولات این شرکت بر پایه دانش فنی و کاملاً داخلی و بومی طراحی و تولید می شوند.

شرکت سدید دوار انرژی رستا به لطف خداوند منان درسال 1397 با شناسایی بازار هدف و همچنین توجه به نیاز روزافزون صنایع مختلف به قطعات مصرفی ، درزمینه طراحی ، ساخت و بازسازی انواع سیل و یاتاقان های صنعتی تاسیس گردید. این شرکت با کسب دانش روز و تکیه بر پرسنل مجرب خود سعی در برآورده نمودن نیاز صنایع مختلف کشور دارد.

نمونه ای از خدمات این شرکت عبارتند از :
• طراحی و ساخت یاتاقان های بابیتی در ابعاد مختلف و قطرهای 30mm تا 1000mm
• طراحی و ساخت یاتاقان های تری متال در ابعاد مختلف و قطرهای 30mm تا 500mm
• طراحی و ساخت انواع تیپ های ژورنال (Journal) ، تراست (Thrust)، ژورنال‏ تراست(Journal Thrust)، ژورنال تراست تیلتینگ پد (Journal Thrust & Tilting Pad) و یاتاقان‏های جاذب ارتعاش (Damper Bearing) به انضمام لابیرنت سیل های فلزی (گاز، هوا و روغن)

 

نمودار سازمانی شرکت سدید دوار انرژی رستا

1/5 (1 نظر)